Wie verdient de titel ‘Museumstuk van het Jaar’?

Week van de Belgische musea

Klassieke schilderijen, een art-nouveaugebouw of een exotische vis: er zitten heel wat schatten verborgen in onze Belgische musea. Welk stuk verdient dit jaar de kroon? Dat bepaal jij mee in de wedstrijd georganiseerd door museumpas! 

Stem mee en win een Samsung The Frame TV! 

Hoe?

Stem van 2 april tot 18 mei 12u op jouw favoriete museumstuk via www.WeekVanDeBelgischeMusea.be en help ons naar de overwinning! 

Je kan stemmen op meerdere objecten, maar wel slechts één stem per object. 

Keuzestress? We helpen je graag!

Steun de Musea Koksijde en stem op onze genomineerden in de volgende categorieën:

Object van het jaar:

Curiositeit van het jaar

Object van het jaar (kinderen)

Op 19 mei – International Museum Day – maakt Museumpas de winnaars bekend.

Info over de wedstrijd Museumstuk van het jaar

Moedig je vrienden en familie aan om mee te stemmen. En kom vooral ook onze objecten bewonderen in het museum!  Het Abdijmuseum Ten Duinen en het NAVIGO Visserijmuseum bezoek je gratis met je museumpas. Heb je nog geen museumpas, koop hem in het museum of in enkele klikken online. 

Check hier al onze tarieven.  

De andere genomineerde objecten kan je het hele jaar door bewonderen in onze vaste opstellingen. Tijdens de Week van de Belgische musea (11 mei t.e.m. 18 mei) kan je ook het metalen pleisterplaatje bewonderen in zaal 1 van het Abdijmuseum.

week van de Belgische musea

Een Museumpas kopen? Check hier alle info